Współpraca

Po dwóch latach prowadzenia różnych działań, z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że uwielbiamy pracę z dziećmi. Dlaczego? Jakie są nasze cele i założenia? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w zakładce O FUNADACJI. Zapraszamy, poznajmy się!

Warsztaty prowadzone w ramach pracowni KIDS DESIGN SPACE to doskonała okazja do promocji marki. Reklama na broszurach, partnerstwo czy sponsoring to tylko nieliczne pomysły i możliwości współpracy z nami.

Zaufało nam już Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a także Narodowe Centrum Kultury, przekazując środki na nasze działania. Prowadzone przez nas projekty uzyskały patronaty honorowe Ministra Edukacji, Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Rzecznika Praw Dziecka oraz Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia. Świadczy to o wysokiej jakości przeprowadzonych projektów, nie tylko pod względem edukacyjnym.

Prowadzone u nas warsztaty i spotkania cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i ich rodziców, i mogą być doskonałą okazją do prezentacji Twojej firmy w nowy innowacyjny sposób.

Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, pisz na adres:

kontakt@kidsdesignspace.pl

Razem zastanowimy się nad strategią i zaplanujemy scenariusz, który może okazać się dobrym pretekstem do wspólnej kreatywnej zabawy!

Proponowane przez nas możliwości współpracy: